Запуск автомобільного руху по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу

29.03.2021 Комментариев нет

Запуск автомобільного руху по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу

Столична влада повинні запустити в цьому році автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу.

“Виклики є, ми їх долаємо. Ключове завдання, щоб будівництво не зупинилося. І ми все для цього робимо. Бо, хоча пандемія і внесла свої корективи, ми повинні запустити в цьому році автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу!” – підкреслив Кличко.

За його словами, в кінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст з Верхнього Валу.
Виконано вже великий обсяг робіт. Ми вийшли на фінальну стадію будівництва. В кінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст з Верхнього Валу. Там сьогодні вручну перекладають електричні кабелі та мережі комунікацій. Оскільки в даному місці це – практично ювеліра робота “, – додав Кличко.

Кличко також продемонстрував відео про те, як йдуть роботи з будівництва мостового переходу.

“Я був на об’єкті – перевіряв, проводив там робочу нараду. Хочу повідомити – на Подільсько-Воскресенський мостовий перехід, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, роботи тривають. Підкреслю, коли ми говоримо про цей об’єкт, то мова йде не тільки про міст через Дніпро . А про комплекс мостів і естакад, що сполучають Поділ, Воскресенський масив і житловий масив Троєщина. Комплекс, розрахований в тому числі і під рух метро, ​​тунелі і станції метрополітену “, – зазначив мер.

Триває також монтаж шумозахисних і бар’єрних огороджень на об’єкті. Будівництво тунелів метрополітену і насипу під конструкції метро і дорожнє покриття на території Русанівських садів. Арочний міст через річку Дніпро вже встановили в проектне положення. Ванти натягнуті. Незабаром почнуть демонтаж тимчасових опор.

“Роботи тривають і на Лівому березі, де влаштовують насип. Вони були затягнуті через блокування жителями Русанівських садів проїзду будівельного транспорту. Зараз, щоб не загострювати ситуацію, ми пішли іншим шляхом – на жаль, більш складним і витратним шляхом. Пісок доставляють баржами , потім – тимчасовими понтонами до місця будівництва “, – зазначив Кличко.

Мер Києва підкреслив, що затримки в графіку робіт на об’єкті були викликані і тим, що іноземні фахівці не могли приїхати через обмеження, пов’язаних з пандемією.

Сьогодні ж – роботи тривають. На ділянках об’єкта працюють близько 30 одиниць техніки і понад 100 фахівців. Загальна довжина всього комплексу – понад 10 кілометрів. Мостового переходу – більше семи кілометрів.

Фото: kyivcity.gov.ua
Джерело: www.ukrinform.ua

Теги :