Найбільша в світі платіжна система зайшла до України

14.11.2018 Комментариев нет

Найбільша в світі платіжна система зайшла до України

Нацбанк погодив діяльність компанії, яка випускає 80% платіжних карток по всьому світу.

Національний банк України (НБУ) погодив умови і порядок діяльності в Україні китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International. Про це повідомила прес-служба НБУ.

“Найбільша в світі за кількістю емітованих платіжних карток міжнародна платіжна система UnionPay International виходить на український ринок. 12 листопада комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Національного банку України погодив умови і порядок її діяльності в Україні”, – зазначили в НБУ .

UnionPay – китайська платіжна система, заснована 2002 року. Є найбільшою в світі за кількістю фінансових операцій і випущених карток – за цим показником перевершує Visa і MasterCard. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах, система обслуговує 80% всіх карток в світі.
На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. В майбутньому планується і випуск платіжних карток UnionPay банками України.

“Вихід провідного світового гравця раз підтвердить привабливість і перспективність України для інвесторів”, – підкреслюють в НБУ.

Крім UnionPay, в Україні працюють міжнародні платіжні системи Visa, Western Union, Master Card, MoneyGram. Також японська платіжна система JCB задумалася про початок роботи в Україні.

До слова, Нацбанк ще 2015 року зробив низку кроків для того, щоб спростити заходження до України міжнародним платіжним системам – таким, як PayPal і GoogleWallet.

Однак раніше стало відомо, що міжнародна система грошових переказів PayPal не хоче заходити до України. PayPal – це дітище Ілона Маска, міжнародна електронна платіжна система, заснована 1998 року. На сьогодні PayPal – найпоширеніший в світі спосіб розрахунків в інтернеті. Зараз PayPal використовують понад 230 млн осіб в двох сотнях країн світу.

segodnya.ua