Мінкульт назвав об’єкти Великий реставрації-2021

24.05.2021 Комментариев нет

Мінкульт назвав об’єкти Великий реставрації-2021

В списке числятся Киево-Печерская лавра, Софийский собор, Национальный художественный музей и другие объекты.

Джерело: https://korrespondent.net
Фото: Минкультуры Украины / Facebook

Мінкульт вибрав об’єкти, в яких проведуть ремонт у 2021 році в рамках проекту Велика реставрація. Про це сказано у відповідному указі в п’ятницю, 21 травня.

Зокрема, роботи будуть проводитися в Києво-Печерській лаврі, Софії Київської, Національному художньому музеї, Національної музичної академії, Львівській національній галереї мистецтв, львівському національному академічному драмтеатрі, в заповідниках Давній Галич, Хотинська фортеця, Замки Тернопільщини, Качанівка і Шевченківському національному заповіднику.

Крім того, в переліку значаться і проекти, які вже ремонтуються і мають розроблену науково-проектну документацію за кошторисом витрат.

з повним списком проектів програми Велике будівництво-2021 можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що раніше радіолокаційна станція в зоні ЧАЕС стала пам’ятником України. Це рішення посилить шанси України на внесення Чорнобильської зони в ЮНЕСКО в цілому, вважає Олександр Ткаченко.

Також повідомлялося, що Кабмін схвалив програму “ласкавої українізації”. Програма розрахована на дев’ять років і спрямована на те, щоб українська мова застосовувався у всіх сферах суспільного життя.

 

Теги :